Kielce

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 100 PLN
Cena za m2
21,69 PLN
Powierzchnia
189 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Medyczne, Sportowo/Rekreacyjne
Parking naziemny
Tak
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2019
Dostępne od
2020-06-14
Numer oferty
2/8470/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia piętro w wybudowanym budynku usługowym przy ulicy Kongresowej, naprzeciwko Centrum Kongresowego Targów Kielce. Wysokość kondygnacji ok. 3.2m. Budynek pokryty dachówką płaską. Ocieplony styropianem grafitowym 15 cm. Stolarka aluminiowa 3 szybowa, plus PCV 3 szybowe, bardzo duże przeszklenia, wszystkie witryny i drzwi z aluminium z samozamykaczami i długimi relingami ze stali nierdzewnej. Powierzchnia 190m2 na pietrze : 2 pokoje, 2 pomieszczenia socjalne oraz reszta open space. Parking na ok. 30 samochodów. Lokalizacja przy ruchliwej ulicy Kongresowej która jest dwupasmowa, bardzo wygodna i bliska łączność z obwodnicą Kielc. Bezpośrednie położenie przy Targach Kielce, salon BMW, salon VW, salon KIA, kilka hoteli i MAKRO, AGATA Meble. W pobliżu bardzo ruchliwe ulice: Łódzka, Zakładowa, Wystawowa, Batalionów Chłopskich. Budynek znajduje się obok największego węzła komunikacyjnego Kielc łączącego ul. Łódzką kierunek Łódź z obwodnicą Kielc kierunek Warszawa-Kraków. Ze względu na swoje położenie lokal idealnie nadaje się na działalność handlową lub biurową. Szeroka i wygodna klatka schodowa. Cały teren w okolicy posesji (trawniki, chodniki i ulice) utrzymywany z największą starannością przez miasto ze względu na bardzo dużo ilość imprez targowych odbywających się cały rok w Targach Kielce. Wszystkie media. Ogrzewanie gazem. Powierzchnia może być dowolnie zaaranżowana pod klienta po podpisaniu umowy przedwstępnej i ustaleniu szczegółów.

Kontakt

Marcin Grodzki

Marcin Grodzki

Telefon:
883355755
E-mail:
mgrodzki@igloo.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Igloo Nieruchomosci dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Igloo Nieruchomosci z siedzibą przy Sienkiewicza 76/311B, 25-501 Kielce (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres mgrodzki@igloo.nieruchomosci.pl… czytaj więcej